gulenyuz ok kurumsal para arti klasor dunya ev saat destek1 menu video bina kampanya elmas monitor bilgi takvim konum pdf soru canta sunum bilim anlasma kullanici sepet destek2 cuzdan duyuru whatsapp telefon zar gazete yorum mouse alinti urun deney foto nakliye iletisim sozlesme ayar liste tamir ceptelefonu ampul kalp yildiz istatistik

Gölcük Evden Eve Nakliyat

24.12.2021
400
Gölcük Evden Eve Nakliyat

Gölcük evden eve taşımacılık, günümüz koşullarında oldukça tercih edilen yöntemlerden biridir. Kişiler iş değişikliği, okul değişikliği gibi birçok sebepten dolayı evlerini değiştirmek zorunda kalabilmektedirler. Bu değişimin en zorlu kısmı eşyaların bir evden diğer eve zararsız ve hızlı bir şekilde taşınma işlemidir. Günümüzde taşınma işlemini gerçekleştiren firmalar bulunmaktadır. Bu firmaların gerçekleştirdiği taşınma işlemine ise evden eve nakliyat denilmektedir. Taşınmak oldukça zahmetli ve beceri isteyen bir konudur. Deneyim ve tecrübesi olmayan kişiler eşyalara zarar verebilmektedir.

Firma tercihi yapılırken firmanın olanakları ve ilgisi göz önünde bulundurulmalıdır. Müşterisini iyi dinleyen bir firma çok daha temiz bir taşıma işlemi gerçekleştirecektir. Gölcük evden eve nakliyat firmaları seçiminde Asyıldız Nakliyat uzun yıllardır sektördeki tecrübesiyle kaliteli nakliye hizmeti almak isteyen kişilerin ilk tercihi olmaktadır.

Profesyonel Gölcük Evden Eve Taşıma Hizmeti

Eşyaların demontaj yapılması, düzgünce paketlenmesi, taşıma işlemini gerçekleştirecek elemanların bulunması, eşyalara uygun bir nakliye aracı ayarlanması, eşyaların tekrar monta yapılması gibi birçok konu ev sahiplerini yorabilmektedir. Fakat Gölcük evden eve nakliyat olarak ev sahiplerinin daha kolay ve hızlı bir şekilde taşınmalarını sağlamaktayız. Hizmetimiz kapsamında demontaj, paketleme, montajlama, nakliye gibi birçok hizmet bulunmaktadır. Üstelik bu hizmetler çok uygun fiyatlarda olup sizi zahmetten kurtarmaktadır.

Gölcük evden eve nakliyat hizmeti, ev sahiplerinin işlerini oldukça kolaylaştıran bir sistemdir. Normal şartlarda acil çıkan bir taşınma sürecinde eşyaların paketlenmesi, eleman bulma, araç aranması gibi birçok problemle karşılaşılmaktadır. Firmamız bütün bu işlemleri sizin yerinize gerçekleştirmektedir. Üstelik eşyalarını sigortalatmak isteyen müşteriler teklif sırasında bu isteklerini belirtebilirler. Firmamız ile evden eve nakliyat anlaşması yapmış iseniz şu aşamalardan geçilmektedir.

 • İlk olarak firmamız sizden evin ve eşyaların durumu hakkında bilgi almaktadır. Örneğin 2+1 olan bir ev ile 5+1 olan bir evde gerekli olan malzemeler farklıdır. Bu bilgiler ışığında gerekli ekipman desteği sağlanmaktadır.
 • Daha sonra taşıma işlemi gerçekleşecek olan eve gelinerek gerekli eşyaların demontajı yapılmaktadır. Demontajı olan eşyalar usulüne uygun olarak paketlenmektedir.
 • Bütün eşyaların paketlemesi bittikten sonra uygun bir araca yüklenerek taşıma işlemi gerçekleşecek olan eve getirilmektedir.
 • Burada eşyalar ev sahibinin isteğine göre yerleştirilerek gerekli olanların montajı yapılmaktadır.
 • Son işlem olarak da çöpler temizlenerek ev temiz bırakılmaktadır.

Gölcük Evden Eve Nakliye Firmaları

Gölcük evden eve nakliyat şirketleri birçok yönden değişkenlik göstermektedir.

Evden eve nakliyat hizmetinde dikkat edilmesi gerekenler;

 • Gölcük Evden eve nakliyat hizmeti için öncelikle müşteri ve firma sahibinin iletişiminin kuvvetli olması gereklidir. Çünkü taşıma işleminden önce firma sahibi ile müşteri telefon görüşmesi yaparak taşınacak eşyaların ve evin durumu hakkında bilgi aktarımı yapmaktadır. Bu aktarıma göre eve getirilecek malzemeler ve eleman sayısı belirlenip bir fiyat çıkartılmaktadır. Bu iletişim eksikliğinde hem firma eksik malzeme ile gelebilirken hem de müşteri fiyat belirsizliği ile karşılaştığı için memnuniyet azalabilmektedir. Bu yüzden iletişim sırasında bilgilerin detaylı olarak verilmesi önemlidir.
 • Taşıma işlemi öncesinde eşyaların demontajı profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde eşyalar zarar görebilirken bazı ekipmanların kaybolma durumu da olabilmektedir.
 • Demontajı yapılan ürünler usulüne ve türüne uygun bir şekilde paketlenerek zarar görmesi engellenmelidir. Ayrıca kırılacak eşyaların ambajlamasında çok daha dikkatli olunmalıdır.
 • Tercih edilecek firma evin durumuna göre gerekli ekipman ve eleman sayısı ile taşıma işlemini gerçekleştirmelidir. Aksi takdirde iş çok daha uzun ve zahmetli olabilmektedir.

Gölcük evden eve nakliye şirketleri içerisinde en çok tercih edilen Asyıldız Nakliyat taşınmanın tüm zahmetli süreçlerini sizler için halletmektedir.

Gölcük Evden Eve Nakliye Fiyatları

Gölcük evden eve taşıma oldukça zor ve zahmetli bir işlemdir. Ayrıca evden eve taşıma işlemi şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere iki türü bulunmaktadır. Bu iki türün de çoğu işlemi aynı olsa bile maliyet açısından farklılık göstermektedir. Şehirlerarası taşıma işleminin %50’sini yakıt masrafları oluşturmaktadır. Bu maliyet şehir içinde oldukça azaldığı için maliyeti daha uygundur. Gölcük evden eve nakliye ücretleri içerisinde en az maliyete sahip unsur paketleme ve ambalajlamadır. Fakat şehir içi taşımacılıkta paketleme kısmına düşen maliyet oranı daha fazla olmaktadır. Bu durum daha fazla paket kullanılması ile değil şehir içi fiyatların daha düşük olması ile açıklanabilmektedir. Evden eve taşımacılıkta fiyata etki eden daha birçok unsur vardır. Bunlar;

 • İlk olarak etki eden etmen taşınacak olan evin oda sayısı ile eşya miktarı olmaktadır. Oda sayısının artması ve eşya miktarının çoğalması, eleman sayısının da artması demektir. Bu sebeple de fiyatlarda bir artış gözlemlenebilmektedir.
 • Taşınacak olan evin kaçıncı katta olduğu da oldukça önemlidir. Alt katlarda bulunan evler merdiven yardımı ile taşınabilirken üst katlardaki evler için Gölcük asansörlü nakliye hizmeti bulunmaktadır. Çünkü merdivenler eşyalar için oldukça yıpratıcı olmaktadır. Asansör hizmetimiz sayesinde eşyalarınız hiçbir zarar görmemektedir.
 • Ek olarak özel yetenek gerektiren veya usta olması gereken işlerde ayrı bir personel çağırıldığı için fiyatı etkilemektedir.

Gölcük Evden eve nakliye fiyatları bunlar gibi birçok etmene bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kurumsal Ev Ofis Ve Eşya Depolama İçin Bizi Arayabilirsiniz: